Strona główna » Rusztowania stalowe

Rusztowania stalowe

Zarząd firmy Comach Sp. z o. o. ma wieloletnie doświadczenie w branży rusztowaniowej. Przez kilkanaście lat kompleksowo realizował różne projekty, przede wszystkim te o bardzo skomplikowanej kubaturze jak np. zabytki, a kończąc na dużych realizacjach przemysłowych w całej Europie takich jak:

  • elektrownie
  • rafinerie
  • papiernie
  • spalarnie śmieci.

Oferujemy Państwu znaczącą ilość rusztowań stalowych, ocynkowanych, modułowych firmy Layher na wynajem przy dużych projektach. Zapewniamy kompleksową obsługę takich projektów tj. projektowanie, montaż i demontaż oraz wynajem rusztowań.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy rusztowania aluminiowe, przejezdne marki Krause i Altrad, które stanowią alternatywę do podnośników a sprawdzą się w każdej pracy związanej z pracą na wysokości. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością oraz gwarantują maksymlane bezpieczeństwo dla użytkownika.

Obok rusztowań aluminiowych, w ofercie posiadamy także nowe innowacyjne rusztowanie aluminowe z elektrycznym podestem Alulift, które jest dostępne w trzech w wersajch z różnymi wielkościami pomostów roboczych, a ich maksymalna wysokość robocza to aż 14 m.